Maliřské a natěračské práce

Nikde ani kapka, žádný nepořádek

Provádím malování bytových a nebytových prostor, malování kanceláří, tapetování. Izolační a protiplísňové nátěry. Natírám fasády, střechy, okapy, okna, dveře, zárubně, topení, stoupačky, kovový a betonový konstrukce, dřevěné obložení, dřevostavby, ploty a další..

Kde nakupuji a moje osvědčené značky barev

Převážně nakupuji v obchodě iBarvy.com - Vávrovi, kde prodávají malířské barvy laky, ředidla a další, který u nich naleznete ve velké nabídce a to vše za skvělé ceny. Koukněte!

Primalex
Dulux
Het
Eternal
Colorlak
Luxol

Můj TIP

Pokud nemáte možnost v blízkosti bydliště sehnat vzorník barev doporučuji Vám si stáhnout mobilní aplikaci PRIMALEX, která obsahuje kompletní vzorník odstínů NCS. Tato firma také vytvořila na svých webových stránkách interaktivní aplikaci Colordesigner, ve které si můžete vyzkoušet barevnou kombinaci přímo ve Vašem interiéru. Jednoduše vyfotíte místnost a nastavíte barevnou variantu vašich stěn nebo stropu.

Dále mohu doporučit mobilní aplikací Dulux Visualizer, kde si také můžete vyfotit libovolný objekt a nastavit ideální barevnou kombinaci. Zkuste to!

Nevíte, jakou barvu máte zvolit?

Je důležité si vybrat vhodnou barevnou variantu do vašeho interiéru či exteriéru. Pokud vybíráte barvu do místnosti, je důležité si uvědomit, kde slunce vychází a zapadá, čili jak proudí denní světlo,k čemu se místnost využívá, zdali máte již pořízený nábytek, jaká je barva podlahy, oken či dveří. Vždy záleží na mnoha faktorech. Například syté odstíny mohou místnost zmenšit, avšak světlé právě naopak. Teplé barvy působí vesele, povzbudivě a oživují místnost (jídelny, dětské pokoje) naopak studené barvy vyhovují těm co mají rádi svěží a čisté prostředí (koupelny, pracovny). Jestli stále tápete, jakou zvolit barvu, koukněte na základní seznam barev a jejich vliv na psychiku člověka.

  Vliv na psychiku Vhodné prostředí
Bílá neutrální neutrální, kdekoliv
Žlutá uvolňující jídelny, dětské pokoje
Oranžová optimistická, radostná jídelny, dětské pokoje
Červená výstražná, energická akce, oslavy
Modrá chladná, svěží koupelny, kuchyně
Zelená uklidňující, veselá ložnice, pracovny
Fialová tajemná, extravagantní dámské pokoje
Šedivá pasivní, vyrovnaná neutrální, ktekoliv
Černá težká, věcná herní místnosti
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39